Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Star Smock Nederdel - Tofu Darling Ditsy
Star Smock Nederdel - Tofu Darling Ditsy - ONLY - Sand/Beige
Star Smock Nederdel - Tofu Darling Ditsy - ONLY - Sand/Beige 2

Volgende prijswijziging

00:00:25

Aankomende wijziging

+5 kr.

Star Smock Skirt

Tofu Darling Ditsy

€ 20,97
Normale prijs: € 47,95
Bespaar 56%
Kies de maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Star Smock Rok - Tofu Darling Ditsy: Moeiteloze charme voor volwassen vrouwen

Ontdek de Star Smock-rok - Tofu Darling Ditsy

Geniet van de tijdloze charme van TeeShoppen's Star Smock-rok in Tofu Darling Ditsy, speciaal ontworpen voor vrouwen die klassieke, essentiële kleding waarderen. TeeShoppen gespecialiseerd in handwerk basic kleding op maat gemaakt voor volwassen individuen, die jaarlijks meer dan 750.000 klanten bedient via onze webshop met dagelijkse verzending.

Gedetailleerde productspecificaties

  • Patroon: Tofu Darling Ditsy (delicate, kleinschalige bloemenprint)
  • Materiaal: Lichtgewicht stof voor comfort en bewegingsvrijheid
  • Ontwerp: Gesmokte elastische tailleband voor een flexibele pasvorm
  • Lengte: Knielengte voor een flatterend silhouet
  • Details: Subtiele plooitjes voor extra volume en beweging


  • Tijdloos ontwerp: Klassieke kielrok met charmant bloemmotief.
  • Comfortabele pasvorm: Elastische tailleband zorgt voor een comfortabele en flexibele pasvorm.
  • Veelzijdige stijl: Perfect voor casual uitjes of gekleed met accessoires.
  • Kwaliteit stof: Lichtgewicht materiaal voor ademend vermogen en draaggemak.
  • Moeiteloze elegantie: Verrijkt je garderobe met minimale inspanning.

Voordelen van het kiezen van de Star Smock-rok - Tofu Darling Ditsy

  1. Veelzijdige garderobe-aanvulling: Gemakkelijk te combineren met verschillende tops voor verschillende looks.
  2. De hele dag comfort: Lichtgewicht stof, ideaal om de hele dag te dragen.
  3. Flatterend silhouet: Knielengte ontwerp flatteert alle lichaamstypes.
  4. Seizoensloze aantrekkingskracht: Geschikt voor meerdere seizoenen met de juiste styling.
  5. Charmante afdruk: Voegt een vleugje vrouwelijkheid en elegantie toe aan uw ensemble.

TeeShoppen: Uw bestemming voor klassieke stijl

TeeShoppen is toegewijd om volwassen vrouwen te voorzien van essentiële stukken die tijdloze stijl en comfort combineren.

Verbeter uw stijl met TeeShoppen

Ontdek de Star Smock Skirt - Tofu Darling Ditsy en geniet ervan TeeShoppen's toewijding aan snelle levering, een omruilbeleid van 101 dagen, prijsgarantie en veilig winkelen.

Machinewas op 30 °C
Niet bleken
Niet geschikt voor de droogtrommel
Op lage temperatuur strijken
Mag niet naar de stomerij worden gebracht
  • Gerecycled Polyester: 51%
  • Polyester: 49%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Becky kort kjole - Sort
Becky kort kjole - Sort - Vero Moda - Sort

Zwart

€ 54,95
Star Smock Nederdel - Lemon Meringue
Star Smock Nederdel - Lemon Meringue - ONLY - Lilla

Lemon Meringue

€ 47,00
Kjole med glimmer striber - Sort
Kjole med glimmer striber - Sort - Vero Moda - Sort
Star Frill V-Neck Bluse - Tofu Darling Ditsy
Star Frill V-Neck Bluse - Tofu Darling Ditsy - ONLY - Lyserød

Tofu Darling Ditsy

€ 47,95
Sanne Wide Shorts - Seal Brown
Foto van Sanne Wide Shorts - Seal Brown

Seal Brown

€ 51,99
Basic blød mini nederdel - Sort
Basic blød mini nederdel - Sort - PIECES - Sort

Zwart

€ 47,95
Astina High-Waisted Shorts - Cloud Dancer

Cloud Dancer

€ 39,00
Jylla Skjorte - Sort
Jylla Skjorte - Sort - PIECES - Sort

Zwart

€ 47,95
Astina High-Waisted Shorts - Silver Lining - TEESHOPPEN

Silver Lining - TEESHOPPEN

€ 31,95
Hot Seven Nederdel - Lys Blå Denim
Hot Seven Nederdel - Lys Blå Denim - Vero Moda - Blå

Licht Blauw Denim

€ 47,95
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie