Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Callum Jakke - Hvid
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
UITLOPENDbespaar 70%

Callum Jacket

Wit

€ 32,95
Normale prijs: € 108,95
Bespaar 70%
Kies de maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

De Callum Jas in wit is een polyester herenjas die direct opvalt door zijn kleur. Je kiest hem als je iets anders wilt dan de gebruikelijke donkere jas, zonder drukke details. Rechte lijnen en een eenvoudig ontwerp houden het rustig.

Kijk naar de kapstok bij de gemiddelde man: zwart, navy, grijs. Wil jij opvallen zonder te schreeuwen, dan doet een witte jas dat voor je.

Waarom deze

Wit bepaalt de toon van je hele outfit. Wat je eronder draagt, oogt daardoor frisser en lichter.

Zo draag je hem

Zet de jas af tegen donker: een zwart T-shirt met een donkerblauwe jeans voor overdag. Op koelere dagen past er een grijze hoodie onder. Voor een avond uit draag je hem over een effen overhemd met een nette broek.

  • Polyester: 100%

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Callum Jakke - Sort
Foto van Callum Jacket - Zwart
UITLOPENDbespaar 70%

Zwart

€ 32,95€ 108,95
Callum jakke - Sand
Foto van Callum Jack - Zand
UITLOPENDbespaar 70%

Zand

€ 32,95€ 108,95
Skaljakke - Sort
Foto van Shell Jacket - Zwart

Zwart

€ 108,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Foto van The Original Performance Suit™️ - Zand
Bundle
2 stuks

Zand · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Blå
Foto van The Original Performance Suit™️ - Blauw
Bundle
2 stuks

Blauw · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Slips - Hvid/ Lyseblå

Wit/Lichtblauw

€ 27,95
Ezra Jakke - Grå
Foto van Ezra Jakke - Grijs
UITLOPENDbespaar 60%

Grijs

€ 43,95€ 108,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Sebastian Striktrøje med Rund Hals - Castlerock Mela
Foto van Sebastian Trui met Ronde Hals - Castlerock Mela

Castlerock Mela

€ 67,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 62%

Zwart

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 62%

Navy

€ 20,95€ 54,95

Anderen kochten ook

De Originale Performance Trunks 3-pak - Sort
Foto van The Original Performance Trunks 3-pack - Zwart
Muscle Polo Shirt - Sort
Foto van Muscle Polo Shirt - Zwart

Zwart

€ 47,95
Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå/Hvid Stribet
Foto van Performance Shirt - Lichtblauw/Wit Gestreept

Lichtblauw/Wit Gestreept

€ 67,95
Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvid
Foto van Heritage Tennis Socks 10 pak - Wit
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie