Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Product image
Product image
Organic Basic T-shirt - Wit
Basic T-shirt - Navy
Basic T-shirt - Oxford Grijs
Basic T-shirt - Rood
Basic T-shirt - Sky Blue
Basic T-shirt - Zwart

Volgende prijswijziging

00:00:51

Aankomende wijziging

+1 kr.

Basic T-shirts

Women (Pakketdeal 6 stuks)

€ 66,99
€ 11,16 per stuk

1. Organic Basic T-shirt

Kleur: Wit

Maat

2. Basic T-shirt

Kleur: Navy

Maat

3. Basic T-shirt

Kleur: Oxford Grijs

Maat

4. Basic T-shirt

Kleur: Rood

Maat

5. Basic T-shirt

Kleur: Sky Blue

Maat

6. Basic T-shirt

Kleur: Zwart

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Zes basic T-shirts voor dames van biologisch katoen, en per shirt kies je zelf de kleur en de maat. Met deze Pakketdeal (6 stuks) vul je je kast in één keer met shirts die bij bijna alles passen, zonder losse exemplaren bij elkaar te zoeken.

Een shirt dat je vaak draagt, ligt ook vaak in de was. Met zes stuks heb je een extra shirt klaar en minder wasdagen.

Je stelt de set samen uit deze kleuren: - wit - navy - Oxford grijs - rood - sky blue - zwart

Kies één kleur voor alle zes of combineer ze door elkaar.

Wit en zwart draag je onder een blazer of een lang vest. Rood en sky blue geven kleur aan een donkere jeans of een effen rok. Navy en Oxford grijs stop je los in een broek met hoge taille.

Machinewas 30 °C
Fijne was
Niet bleken
Niet in de droger
Op lage temperatuur strijken
  • Biologisch katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering binnen 1-3 werkdagen

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Foto van Basic T-shirt - Women - Pakketdeal (3 stuks) - Navy, Oxford Grijs & Wit
Bundle
3 stuks

Women - Pakketdeal (3 stuks) - Navy, Oxford Grijs & Wit · (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Oversized T-shirt - Kvinde (6 stk.)
Foto van Oversized T-shirt - Women (6 pcs)
Bundle
6 stuks

Women (6 pcs) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

Basic Sweatsæt - Lys Beige - (Dame)
Foto van Basic Sweatsuit - Licht Beige - (Women)
Bundle
2 stuks

Licht Beige - (Women) · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Oversized T-shirts - Kvinde (3 stk.)
Foto van Oversized T-shirts - Women - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Women - Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Oversized T-shirt - Sand (dame)
Oversized T-shirt - Sand - TeeShoppen - Sand/Beige 7

Sand (Women)

€ 27,95
Basic Crewneck Sweat - Brun
Basic Crewneck Sweat - Brun - TeeShoppen - Brun

Bruin

€ 67,95
Oversized T-shirt - Navy
Foto van Oversized T-shirt - Navy

Navy

€ 27,00
Oversized T-shirt - Sort (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Zwart (dames)

Zwart (dames)

€ 27,95
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie