Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Basic Sweats - Dames

Basic Sweats - Dames

Startpagina/Basic Sweats - Dames
Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Foto van Essential Hooded Sweatset voor dames - Grijs
Bundle
2 stuks

Grijs · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Sweatset til Dame - Grå
Foto van Essential Sweatset voor dames - Grijs
Bundle
2 stuks

Grijs · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Foto van Essential Hooded Sweatset voor Dames - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Sweatset til Dame - Navy
Foto van Essential Sweatset voor Dames - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Hooded Sweatset til Dame - Sort
Foto van Essential Hooded Sweatset - Women - Zwart
Bundle
2 stuks

Women - Zwart · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Sweatset til Dame - Sort
Foto van Essential Sweatset voor Dames - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Basic Sweatsæt - Brun - (Dame)
Basic Sweatsuit with Hoodie (Brown) - Package Deal (Women) - TeeShoppen Group™ - Sweatsuit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Bruin (Dames) · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Basic Sweatsæt - Lys Beige - (Dame)
Foto van Basic Sweatsuit - Licht Beige - (Women)
Bundle
2 stuks

Licht Beige - (Women) · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Basic Sweatsæt - Mørk Beige - (Dame)
Basic Sweatsuit with Hoodie (Dark Beige) - Package Deal (Women) - TeeShoppen Group™ - Sweatsuit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Dark Beige - (Women) · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Basic Sweats - Dame collectie bij teeshoppen presenteert een assortiment van comfortabele en veelzijdige sweats, die voldoen aan de eisen van nu op het gebied van zowel stijl als functionaliteit. Het assortiment is ontworpen voor vrouwen die eenvoudige oplossingen in de garderobe willen zonder concessies te doen aan pasvorm of uitstraling. Met focus op ontspannen silhouetten en tijdloze designs biedt de collectie styles die zowel voor alledag als vrije tijd te gebruiken zijn.

Klanten kunnen sweatshirts en sweatpants verwachten, die eenvoudig te combineren zijn tot complete outfits of te matchen zijn met andere favorieten uit de garderobe. Basic Sweats - Dame zorgt voor flexibele mogelijkheden, waarbij comfort in elk design is verwerkt, en de neutrale kleuren en klassieke sneden van de collectie maken persoonlijke styling makkelijk. Speciale voordelen zoals snelle levering, aantrekkelijke bundelkortingen en 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen maken het makkelijk en veilig om online bij teeshoppen te winkelen.

Introductie van Basic Sweats - Dame

Basic Sweats - Dame van teeshoppen biedt comfortabele en stijlvolle oplossingen voor de moderne vrouw die een ontspannen dagelijks leven wenst. De collectie is ontworpen met focus op zowel kwaliteit als een eenvoudige uitstraling, waarbij flexibiliteit en makkelijke styling hand in hand gaan.

Comfort en stijl voor elke dag

Met basic sweats krijg je kleding die zachte materialen en tijdloze sneden combineert. Deze sweats zijn gemaakt om de hele dag comfort te bieden, zonder concessies te doen aan het uiterlijk.

  • Makkelijk te combineren met andere kleding uit de garderobe
  • Geschikt voor zowel ontspanning als dagelijks gebruik
  • Het assortiment biedt klassieke kleuren en simpele details

Veelzijdige sweats voor elke gelegenheid

In de collectie Basic Sweats - Dame vind je veelzijdige styles, die geschikt zijn voor veel situaties. Of het nu thuis, op de studie of onderweg is, de sweats zorgen voor een praktische en stijlvolle oplossing.

  • Kan alleen gedragen worden of gestyled met accessoires
  • Past bij wisselende activiteiten en behoeften
  • Geeft de mogelijkheid om te profiteren van de gebundelde kortingen en het makkelijke retourbeleid van de collectie

Belangrijkste voordelen van onze Basic Sweats voor vrouwen

Zachtheid en ademend vermogen voor maximaal comfort

Basic sweats voor vrouwen van teeshoppen worden gemaakt met focus op zachtheid en ademend vermogen, zodat ze de hele dag comfortabel aanvoelen op de huid. De materiaalkeuze zorgt voor maximaal comfort, wat sweats ideaal maakt voor gebruik zowel thuis als onderweg.

  • Comfortabele pasvorm zonder te knellen
  • Materialen die de huid helpen ademen
  • Geschikt voor zowel ontspanning als activiteit

Tijdloos design dat bij elke outfit past

De collectie heeft een eenvoudige en klassieke uitstraling, wat zorgt voor een tijdloos design dat seizoen na seizoen meegaat. Sweats kunnen makkelijk gecombineerd worden met zowel nieuwe als bestaande styles en ondersteunen persoonlijke stijl bij elke gelegenheid.

  • Neutrale kleuren en strakke lijnen
  • Past bij wisselende modetrends
  • Eenvoudige styling voor zowel werk als vrije tijd

Makkelijk te combineren met zowel casual als sportkleding

Basic sweats voor vrouwen dienen als veelzijdige basisonderdelen, die passen bij zowel casual als sportkleding. Dat maakt ze makkelijk te integreren in de garderobe, of de look van de dag nu ontspannen of actief moet zijn.

  • Perfect samen met jeans, leggings of shorts
  • Kan gedragen worden over een sporttop of onder een jas
  • Geschikt voor zowel dagelijks gebruik als training

Productfuncties en materiaalkeuze

Kwaliteitsmaterialen met focus op duurzaamheid

Basic sweats voor dames van teeshoppen worden gemaakt met focus op comfort en dagelijks gebruik. De materiaalkeuze zorgt voor een zachte textuur en lange levensduur, zodat de producten keer op keer gebruikt kunnen worden.

  • Materialen ontworpen om slijtage en herhaald wassen te weerstaan
  • Comfortabele pasvorm voor zowel thuisgebruik als een actieve dag

Praktische details zoals ribboorden en verstelbare capuchon

De collectie bevat sweats met functionele details die waardevolle functionaliteit toevoegen. Ribboorden bij mouwen en zoom zorgen voor een goede pasvorm, terwijl de verstelbare capuchon beschermt tegen wind en weer.

  • Elastische ribboorden voor optimaal comfort
  • Verstelbare capuchon voor flexibel gebruik

Breed assortiment aan kleuren en maten

Teeshoppen biedt basic sweats in veel verschillende kleuren en maten. Dit maakt het mogelijk om precies de juiste variant te vinden voor elke stijl en lichaamsvorm.

  • Veel kleurkeuzes voor zowel een klassieke als moderne look
  • Maatassortiment dat past bij diverse behoeften en voorkeuren

Toepassingsmogelijkheden en stylingtips

Perfect voor ontspanning en vrije tijd

Basic sweats voor dames van teeshoppen bieden veel comfort voor de ontspannen momenten van de dag. Het eenvoudige design maakt ze geschikt voor knusse momenten thuis of informele bijeenkomsten met vrienden.

  • Zachte materialen en comfortabele pasvorm
  • Makkelijk te combineren met T-shirts en sneakers
  • Ideaal als basislaag in laagjesstyling

Ideaal voor training en buitenactiviteiten

Sweatpants en sweatshirts zijn functionele keuzes voor zowel training als buitenactiviteiten. De flexibele pasvorm geeft bewegingsvrijheid voor fysieke inspanningen.

  • Geschikt voor hardlopen, yoga of lichte wandelingen
  • Ademende materialen zorgen voor een aangename temperatuur
  • Makkelijk te combineren met sportkleding en jassen

Smart casual look voor werk en sociale gelegenheden

De tijdloze basic sweats kunnen worden opgestyled tot een smart casual look, geschikt voor zowel kantoor, studie als sociale gelegenheden. Een eenvoudige combinatie met blouses of blazers geeft een ontspannen maar verzorgde uitstraling.

  • Combineert mooi met lichte blouses of blazers
  • Behaal een moderne look met accessoires zoals riemen en tassen
  • Makkelijke overgang van alledag naar avondgebruik

Waarom kiezen voor Basic Sweats - Dame bij ons

Grondige kwaliteitsborging en makkelijk retourrecht

Bij teeshoppen staat klanttevredenheid voorop door een grondige kwaliteitsborging van alle producten. Je krijgt de mogelijkheid om probleemloos te shoppen dankzij 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen, wat flexibiliteit geeft in je keuzes.

  • Kwaliteitsgeborgde producten in het hele assortiment
  • 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen voor een veilige koopervaring
  • Makkelijk retourneren zonder onnodige moeite

Snelle en betrouwbare levering

Teeshoppen biedt snelle levering, zodat je snel je Basic Sweats in gebruik kunt nemen. De leveringsservice is betrouwbaar en afgestemd op een druk dagelijks leven, waarbij comfort en gemak centraal staan.

  • Efficiënte verzending direct vanuit het magazijn
  • Mogelijkheid om je bestelling te volgen
  • Levering naar zowel privéadressen als pakketshops

Klantvriendelijke betaal- en verzendopties

Om online shoppen makkelijk te maken biedt teeshoppen flexibele betaaloplossingen en meerdere verzendopties. Dat zorgt ervoor dat je precies de betaal- en leveringsvorm kunt kiezen die het beste bij je past.

  • Meerdere veilige betaalmogelijkheden
  • Gebundelde kortingen zoals "3 voor 499 kr." voor extra besparing
  • Transparante verzendkosten en geen verborgen kosten

Doe vandaag je aankoop – Basic Sweats voor dames

Vind nu jouw maat en favoriete kleur

Bij teeshoppen is het makkelijk om basic sweats voor dames te vinden in verschillende maten en kleuren. Het assortiment is gemaakt om te voldoen aan de behoefte aan zowel comfort als stijl in het dagelijks leven.

  • Verschillende maten die passen bij elke lichaamsvorm
  • Assortiment van klassieke en moderne kleuren

Kies het design dat bij jouw persoonlijke stijl past, en voeg flexibele basisitems toe aan je garderobe.

Profiteer van onze aantrekkelijke aanbiedingen en acties

Teeshoppen biedt doorlopend aantrekkelijke acties op populaire basisproducten. Je kunt besparingen behalen door pakketaanbiedingen en bundeloplossingen.

  • Gebundelde kortingen, bijv. "3 voor 499 kr."
  • Acties op geselecteerde sweats en basisitems

Houd de actuele aanbiedingen in de gaten om je garderobe voor een betaalbare prijs te upgraden.

Makkelijk en veilig kopen met snelle levering

Teeshoppen zorgt voor een eenvoudige en veilige koopervaring met snelle afhandeling van bestelling tot levering. Klanten krijgen onder andere toegang tot gunstige voorwaarden.

  • 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen op alle bestellingen
  • Snelle levering rechtstreeks aan de deur
  • Betrouwbaar en veilig betaalsysteem

Geniet van de flexibiliteit en zekerheid bij het online kopen van basic sweats bij teeshoppen.

Ontdek de mogelijkheden met Basic Sweats voor dames

Hoewel het assortiment Basic Sweats - Dame op dit moment niet beschikbaar is, biedt teeshoppen doorlopend een breed assortiment comfortabele en stijlvolle kleding. Blijf op de hoogte van nieuwe collecties, waarbij de focus ligt op modern design, goede pasvorm en aantrekkelijke prijzen. Gebruik teeshoppen om als eerste van de aanbiedingen te profiteren zodra de collectie weer beschikbaar is, en ervaar de voordelen van snelle levering en aantrekkelijke bundelkortingen.

Bezoek teeshoppen regelmatig, en behoor tot de eersten die de nieuwste styles voor de basisgarderobe vinden.