Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/De Originele Performance Pants voor heren

De Originele Performance Pants voor heren

Startpagina/De Originele Performance Pants voor heren

Koop meer en bespaar meer

Onze beste aanbiedingen

Foto van Performance Pants X™ (Slim) - (3 stk)
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - (3 stk)
BundleNieuw
3 stuks
€ 94,95

€ 31,65 per stuk

Foto van Performance Pants X™ (Wide) - (3 stk)
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - (3 stk)
BundleNieuw
3 stuks
€ 94,95

€ 31,65 per stuk

Foto van Performance Pants X™ (Slim) - (2 stk)
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - (2 stk)
BundleNieuw
2 stuks
€ 99,00

€ 49,50 per stuk

Foto van Performance Pants X™ (Wide) - (2 stk)
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - (2 stk)
BundleNieuw
2 stuks
€ 99,00

€ 49,50 per stuk

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Pants (Regular) - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Pakketdeal (3 stuks) - Donkerbruin, Zwart, Navy
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) - Donkerbruin, Zwart, Navy

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants (Regular) 2 stk. - sort og mørk brun
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Donkerbruin & Zwart - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Donkerbruin & Zwart - Pakketdeal (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Performance Pants Wide (3 stk.)
Foto van Performance Pants Wide Pakketdeal (3 stuks) - Black, Navy & Beige
Bundle
3 stuks

Black, Navy & Beige

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Performance Pants Wide (2 stk.)
Foto van Performance Pants Wide Pakketdeal (2 stuks) - Zwart & Navy
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Sort
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Sort
Nieuw
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Navy
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Navy
Nieuw
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Sort
close-up
Nieuw
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Navy
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Navy
Nieuw
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Sand
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Sand
Nieuw
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Sand
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Sand
Nieuw
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Mørkebrun
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Mørkebrun
Nieuw

Mørkebrun

€ 67,95
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Mørkebrun
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Mørkebrun
Nieuw

Mørkebrun

€ 67,95
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Mørkegrøn
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Mørkegrøn
Nieuw

Mørkegrøn

€ 67,95
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Mørkegrøn
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Mørkegrøn
Nieuw

Mørkegrøn

€ 67,95
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Lysegrå
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Lysegrå
Nieuw

Lysegrå

€ 67,95
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Lysegrå
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Lysegrå
Nieuw

Lysegrå

€ 67,95
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Mørkegrå
Foto van Performance Pants X™ (Slim) - Mørkegrå
Nieuw

Mørkegrå

€ 67,95
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Mørkegrå
Foto van Performance Pants X™ (Wide) - Mørkegrå
Nieuw

Mørkegrå

€ 67,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
UITLOPENDbespaar 62%

Zwart

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Wide - Black
Foto van Performance Pants Wide - Zwart
UITLOPEND

Zwart

€ 80,00
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
UITLOPENDbespaar 62%

Navy

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Wide - Navy
Foto van Performance Pants Wide - Navy
UITLOPEND
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UITLOPENDbespaar 62%

Donkergrijs

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants (Regular) - Donkergrijs
UITLOPENDbespaar 62%

Donkergrijs

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Wide - Melange Grey
Performance Pants Wide - Melange Grey
UITLOPEND

Grijs gemêleerd

€ 80,00
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 62%

Sand

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Wide - Beige
Performance Pants Wide - Beige
UITLOPEND

Beige

€ 80,00
De Originale Performance Pants - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Pants - Donkergroen
UITLOPENDbespaar 62%

Donkergroen

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Wide - Army Green
Foto van Performance Pants Wide - Legergroen
UITLOPEND

Legergroen

€ 80,00
De Originale Performance Pants (Regular) - Sort
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Zwart
UITLOPENDbespaar 62%Uitverkocht

Zwart

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørk Brun
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Donkerbruin
UITLOPENDbespaar 62%

Donkerbruin

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Blå
De Originale Performance Pants - Blå
UITLOPENDbespaar 62%

Blauw

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Burgundy
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Burgundy
UITLOPENDbespaar 62%

Burgundy

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Foto van De Originale Performance Pants - Lichtgrijs
UITLOPENDbespaar 62%

Lichtgrijs

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Olive
Foto van De Originele Performance Pants (Regular) - Olijf
UITLOPENDbespaar 62%

Olijf

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
UITLOPENDbespaar 62%

Navy

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Sand
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Sand
UITLOPENDbespaar 62%

Sand

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrøn
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Donkergroen
UITLOPENDbespaar 62%

Donkergroen

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Grå
Foto van De Originele Performance Pants (Regular) - Grijs
UITLOPENDbespaar 62%

Grijs

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants (Regular) - Blå
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Blauw
UITLOPENDbespaar 62%

Blauw

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Wide Fit - Lys Grå
Foto van Performance Pants Wide Fit - Lichtgrijs
UITLOPENDbespaar 62%

Lichtgrijs

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Wide Fit - Sort
Foto van Performance Pants Wide - Zwart
UITLOPENDbespaar 62%

Zwart

€ 20,95€ 54,95
Performance Pants Wide Fit - Navy
Foto van Performance Pants (Wide) - Navy
UITLOPEND

Navy

€ 80,00
De Originale Performance Pants - Mørkebrun
Foto van De Originele Performance Pants - Donkerbruin
UITLOPENDbespaar 62%

Donkerbruin

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Oliven
Foto van De Originale Performance Pants - Olijf
UITLOPENDbespaar 62%

Olijf

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Structure Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Zwart
De Originale Performance Structure Pants - Navy
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Navy
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Olijf
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Olijf
Nieuw
De Originale Performance Pants - Bordeaux
Foto van De Originale Performance Pants - Bordeaux
UITLOPENDbespaar 62%

Bordeaux

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Zwart

De Originele Performance Pants voor heren van teeshoppen presenteert een gespecialiseerde collectie met focus op stijl en comfort. De collectie is ontworpen voor mannen die moderne broeken met praktische eigenschappen willen voor zowel werk als vrije tijd. Met een assortiment dat flexibiliteit en een elegante uitstraling combineert, biedt deze collectie een gemakkelijke overgang tussen alledaagse en meer formele gelegenheden.

Klanten kunnen Performance Pants verwachten met verfijnde details, tijdloos design en materialen die bewegingsvrijheid ondersteunen. De collectie is zo samengesteld dat het mogelijk is om stijl met functionaliteit te combineren, en teeshoppen biedt aantrekkelijke voordelen zoals snelle levering, bundelkortingen en verlengd retourrecht, wat het eenvoudig maakt om de juiste pasvorm te vinden en een prettige winkelervaring te krijgen.

Introductie van De Originele Performance Pants voor heren

Met De Originele Performance Pants voor heren presenteert teeshoppen een assortiment broeken die modern design combineren met praktische eigenschappen. De collectie is ontwikkeld voor mannen die stijlvolle en functionele broeken willen voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden.

Comfort en functionaliteit centraal

Performance Pants zijn gemaakt met focus op zowel comfort als bewegingsvrijheid. De materialen ondersteunen een comfortabele pasvorm, en het design zorgt ervoor dat de broeken geschikt zijn voor lange werkdagen én ontspannen weekendactiviteiten.

  • Elastische taille voor optimale aanpassing
  • Duurzame materialen met zachte textuur
  • Lichtgewicht constructie voor gemakkelijk en comfortabel gebruik de hele dag

Een veelzijdige collectie voor elke gelegenheid

De Originele Performance Pants voor heren zijn geschikt voor een breed scala aan situaties. Of het nu gaat om kantoorwerk, sociale evenementen of ontspanning thuis, de collectie past bij verschillende garderobekeuzes.

  • Past bij zowel formele als informele outfits
  • Makkelijk te stylen met overhemden, T-shirts of blazers
  • Gemaakt voor de wisselende behoeften van elke dag

Belangrijkste voordelen van De Originele Performance Pants voor heren

Bewegingsvrijheid voor dagelijks gebruik en activiteit

De Originele Performance Pants voor heren bieden een hoge mate van bewegingsvrijheid, wat de hele dag door comfort geeft. De broeken zijn ontwikkeld met focus op flexibiliteit en gebruiksvriendelijkheid, waardoor ze geschikt zijn voor zowel werk als vrije tijd.

  • Elastisch materiaal zorgt voor natuurlijke beweging
  • Geschikt voor kantoor, vervoer en dagelijkse boodschappen
  • Ideaal voor een actieve levensstijl en woon-werkverkeer in de stad

Stijlvol design dat past bij zowel vrije tijd als werk

Performance Pants combineren een moderne uitstraling met klassieke snits, die eenvoudig aan verschillende gelegenheden kunnen worden aangepast. Het design past bij zowel een casual look als een meer formele stijl op de werkvloer.

  • Actuele pasvorm en subtiele details
  • Makkelijk te stylen met een overhemd, T-shirt of blazer
  • Kleurkeuzes die flexibiliteit bieden in de garderobe

Duurzaamheid en kwaliteit voor een lange levensduur

De broeken zijn gemaakt met focus op slijtvastheid en hoogwaardig materiaal. Een robuust design betekent dat ze hun vorm en afwerking behouden na veelvuldig gebruik en wassen.

  • Stevige stiksels en degelijke productie
  • Materialen gekozen voor optimale duurzaamheid
  • Geschikt voor frequent gebruik onder verschillende omstandigheden

Productkenmerken en materialen

Vochtafvoerende en ademende stoffen

De Originele Performance Pants voor heren zijn ontwikkeld met focus op dagelijks comfort. Het materiaal is ontworpen om vochtafvoerend en ademend te zijn, zodat je meer welzijn ervaart, zelfs tijdens lange werkdagen of actieve momenten.

  • Bevordert luchtcirculatie om de huid droog te houden
  • Ideaal voor werk, vrije tijd en reizen

Elastische vezels voor optimale pasvorm en beweging

De broeken bevatten elastische vezels die zorgen voor een flexibele en aangepaste pasvorm. Deze constructie geeft bewegingsvrijheid en een comfortabele ervaring, of je nu op kantoor bent of onderweg.

  • Rekbare materialen volgen de contouren van het lichaam
  • Passend bij verschillende lichaamsvormen en maten

Slimme zakken en praktische details

Performance Pants bieden functionele zakken en doordachte details die de broeken geschikt maken voor de eisen van alledag. De slimme oplossingen dragen bij aan zowel de strakke uitstraling als het praktische gebruik.

  • Meerdere zakken voor het opbergen van sleutels, telefoon en andere kleine spullen
  • Eenvoudige en moderne stijl die makkelijk te combineren is met andere kleding

Toepassingsmogelijkheden voor Performance Pants

Ideaal voor een actieve levensstijl en sport

Performance Pants bieden flexibiliteit en bewegingsvrijheid, waardoor ze geschikt zijn voor een actieve dagelijkse routine. Met een design dat mobiliteit ondersteunt, kunnen de broeken gebruikt worden voor wandelen, fietsen en lichte sportactiviteiten.

  • Rekbare materialen maken comfortabel trainen mogelijk
  • Lichte constructie vermindert hinder bij fysieke activiteit
  • Vochtafvoerende eigenschappen houden je droog

Geschikt voor kantoorgebruik en casual styling

Performance Pants combineren een strakke, moderne uitstraling met functionaliteit. De veelzijdigheid van de broeken maakt ze uitermate geschikt voor zowel de werkvloer als informele gelegenheden.

  • Elegante pasvorm zorgt voor een professionele look
  • Kan gestyled worden met overhemden, T-shirts of blazers
  • Comfortabel de hele dag zonder in te leveren op stijl

Perfect voor reizen en lange dagen buitenshuis

Performance Pants zijn geschikt voor situaties waarin comfort en functionaliteit gedurende langere tijd nodig zijn. Ze zijn makkelijk in te pakken en vereisen minimaal onderhoud tijdens de reis.

  • Kreukvrij materiaal houdt de broek netjes in de tas
  • Makkelijk schoon te maken en snel droog
  • Functionele zakken bieden ruimte voor basale reisspullen

Waarom kiezen voor De Originele Performance Pants voor heren

Combinatie van innovatie en klassiek design

De Originele Performance Pants voor heren verenigen technologische textieloplossingen met tijdloos, klassiek design. Deze combinatie zorgt ervoor dat de broeken zowel passen bij professionele omgevingen als bij ontspannen dagelijkse activiteiten.

  • Innovatieve materiaalconstructie ontwikkeld voor dagelijks comfort
  • Klassieke snits die passen bij zowel moderne als traditionele garderobes

Breed assortiment in pasvormen en kleuren

Klanten kunnen Performance Pants vinden in verschillende pasvormen en kleuren, wat de mogelijkheid biedt om het perfecte model voor elke persoonlijke stijl te kiezen. Het assortiment ondersteunt zowel klassieke als actuele trends op de markt.

  • Meerdere pasvormen voor zowel casual als formele looks
  • Groot kleurenassortiment voor zowel basis- als seizoensgebonden garderobes

Eenvoudig onderhoud en wassen

De broeken vereisen minimaal onderhoud en kunnen eenvoudig thuis worden gewassen, wat ze ideaal maakt voor een druk dagelijks leven. Een korte droogtijd betekent dat ze snel weer klaar zijn voor gebruik.

  • Eenvoudige wasinstructies voor gemakkelijke verzorging
  • Materialen die vorm en uiterlijk over tijd behouden

Koop De Originele Performance Pants voor heren vandaag

Vind je nieuwe broek met snelle levering

Bij teeshoppen kunnen klanten kiezen voor De Originele Performance Pants voor heren en profiteren van snelle levering direct aan de deur. Het assortiment is aangepast aan moderne behoeften en biedt flexibele mogelijkheden voor online bestellen in een druk dagelijks leven.

  • Efficiënte distributie voor minimale wachttijd
  • Prettige en gebruiksvriendelijke aankoopervaring

Goede aanbiedingen bij aankoop van meerdere paren

Teeshoppen geeft toegang tot aantrekkelijke bundelaanbiedingen, zodat het mogelijk is om te besparen bij aankoop van meerdere paren De Originele Performance Pants. Klanten vinden gemakkelijk actuele acties die kwaliteit en prijsbewustzijn combineren.

  • Pakketten zoals "3 voor 499 kr."
  • Combineer meerdere styles en krijg extra korting

Eenvoudige retour- en ruilvoorwaarden

Kopers van De Originele Performance Pants voor heren krijgen toegang tot 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen, wat zorgt voor gemoedsrust bij online shoppen. Het proces voor retourneren en ruilen is eenvoudig en aangepast aan de behoeften van de klant.

  • Lange retourperiode: 101 dagen vanaf ontvangst
  • Snelle en eenvoudige verwerking van retourzendingen en ruilingen

Ontdek de mogelijkheden met De Originele Performance Pants voor heren

De Originele Performance Pants voor heren van teeshoppen zijn gemaakt voor mannen die stijl, comfort en flexibiliteit in het dagelijks leven waarderen. De collectie combineert modern design en veelzijdigheid en maakt het makkelijk om de garderobe bij te werken met functionele broeken die bij veel gelegenheden passen. Met focus op comfort en een tijdloze uitstraling bieden deze broeken een oplossing die voorziet in de behoefte aan zowel werkgebruik als vrije tijd.

Maak je volgende aankoop eenvoudig en overzichtelijk bij teeshoppen, waar snelle levering en aantrekkelijke voordelen zoals 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen en de mogelijkheid van bundelkortingen op je wachten. Upgrade je stijl met De Originele Performance Pants voor heren en ervaar de voordelen vandaag nog.