Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

De volgende afhaling van pakketten is over:

Onze pakketten worden meerdere keren per dag opgehaald.

12
Dagen
08
Uren
45
Minuten
28
Seconden
Startpagina/Black Friday - Herenondergoed

Black Friday - Herenondergoed

Startpagina/Black Friday - Herenondergoed
De Originale Performance Trunks 3-pak - Sort
Foto van The Original Performance Trunks 3-pack - Zwart
De Originale Performance Strømper 10-Pak - Sort
Foto van De Originale Performance Sokken 10-Pak - Zwart
Uitverkocht
De Originale Performance Trunks 3-pak - Grey Melange
Foto van De Originale Performance Trunks 3-pak - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 47,95
Basic Tanktop - Hvid
Foto van Basic Tanktop - Wit

Wit

€ 20,95
Foto van De Originele Performance Sokken 10-Pack - Navy
Foto van De Originele Performance Sokken 10-Pack - Navy
Nieuw
Basic Tanktop - Army Grøn
Foto van Basic Tanktop - Legergroen

Legergroen

€ 20,95
Basic Tanktop - Grå
Foto van Basic Tanktop - Grijs

Grijs

€ 20,95
Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvid
Foto van Heritage Tennis Socks 5-Pack - Wit
De Originale Performance Strømper 10-Pak - Gråmeleret
De Originale Performance Strømper 10-Pak - Gråmeleret

Grijs gemêleerd

€ 47,95
Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvid-Sort
Foto van Heritage Tennis Sokken 5-Pack - Wit-Zwart
Basic Tanktop - Sort
Foto van Basic Tanktop - Zwart

Zwart

€ 20,95
Basic Tanktop - Petroleums blå
Foto van Basic Tanktop - Petroleumblauw

Petroleumblauw

€ 20,95
Basic Tanktop - Navy
Foto van Basic Tanktop - Navy

Navy

€ 20,00
Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvid
Foto van Heritage Tennis Socks 10 pak - Wit
Performance Underbukser (9 stk.)
Bundle
3 stuks
€ 109,99

€ 36,66 per stuk

Performance Underbukser (3 pak) & Performance Socks (10 par)
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 72,99

€ 36,50 per stuk

Performance Trunks Bambus 3-Pak - Sort
Foto van Performance Trunks Bambus 3-Pak - Zwart
Uitverkocht
Performance Trunks Bambus 3-Pak - Grå Melange
Foto van Performance Boxershorts Bamboe 3-pack - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 33,95
Performance Trunks Bambus 3-pak - Hvid
Foto van Performance Trunks Bamboo 3-pack - Wit
Basic Tanktop - Lime Grøn
Foto van Basic Tanktop - Lime Groen

Lime Groen

€ 20,95
Basic Tanktop - Rød
Foto van Basic Tanktop - Rood

Rood

€ 20,95
Basic Tanktop - Gul
Foto van Basic Tanktop - Geel

Geel

€ 20,95
Performance Underbukser - (6 stk.)
Bundle
2 stuks

Zwart/Wit

€ 72,99

€ 36,50 per stuk

Performance Trunks Bambus – (6 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (6 stuks) - Wit/Zwart

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Tennisstrømper 5-Pak - Sort
Foto van Tennissokken 5-Pak - Zwart

Zwart

€ 33,95
Tennisstrømper 5-Pak - Hvid
Foto van Tennissokken 5-Pack - Wit

Wit

€ 33,95
De Originale Performance Bambus Strømper 10-pak - Grå
De Originale Performance Bambus Strømper 10-pak - Grå
Performance Trunks Bambus - (9 stk.)
Bundle
3 stuks

(9 stuks)

€ 67,95

€ 22,65 per stuk

Black Friday - Heren ondergoed

Black Friday staat voor de deur, en dat betekent één ding: tijd om een koopje te scoren op heren ondergoed! Bij TeeShoppen vind je fantastische aanbiedingen op alles van comfortabele boxers en zachte sokken tot klassieke onderhemden en moderne tanktops. Dit is jouw kans om je garderobe te upgraden met kwaliteitsondergoed – zonder je budget te overschrijden.

Waarom Black Friday perfect is voor heren ondergoed

Black Friday is het beste moment van het jaar om ondergoed voor mannen te kopen. De prijzen worden flink verlaagd, en het assortiment is groter dan ooit. Of je nu strak zittende boxershorts, losse onderbroeken of functionele basics verkiest, je vindt exclusieve kortingen op modellen die comfort, pasvorm en stijl combineren.

De populairste soorten ondergoed voor mannen

Heren ondergoed is meer dan alleen het basale. Upgrade je dagelijkse leven met:

  • Onderbroeken en boxershorts, die ondersteuning en bewegingsvrijheid bieden.

  • Sokken, die stijl en comfort combineren – van klassiek zwart tot gepatroonde favorieten.

  • Onderhemden en tanktops, perfect als basislaag onder overhemden en truien.

Zo vind je het juiste ondergoed

Als je Black Friday heren ondergoed shopt, moet je letten op zowel materiaal als pasvorm. Katoen zorgt voor ademend comfort, terwijl microvezel en stretch flexibiliteit en duurzaamheid garanderen. Bedenk ook waarvoor je het ondergoed gebruikt – dagelijks, tijdens het sporten of op het werk – en kies op basis van je behoefte.

Shop makkelijk en bespaar flink

Black Friday-shoppen kan hectisch zijn, maar bij TeeShoppen maken we het je makkelijk. Vind alles wat je nodig hebt direct hier op de site – zonder stress en wachtrijen. Onze Black Friday-aanbiedingen op heren ondergoed maken het eenvoudig om zowel comfort als stijl te upgraden tegen een prijs die je doet glimlachen.

FAQ - Veelgestelde vragen

Vraag 1: Wanneer is Black Friday dit jaar?

Black Friday valt altijd op de vierde vrijdag van november, dus het kan van jaar tot jaar verschillen. Dit jaar is het vrijdag 28 november 2025. Zet het dus in je agenda en maak je klaar om te shoppen!

Vraag 2: Hoe weet ik of ik een goede deal krijg op Black Friday?

Het is een goed idee om wat onderzoek te doen voordat Black Friday begint. Vergelijk de prijzen van de producten waarin je geïnteresseerd bent voordat de aanbiedingen starten, zodat je weet wat een echte besparing is.

Vraag 3: Kan ik artikelen die ik tijdens Black Friday heb gekocht, retourneren?

Ja, in de meeste gevallen kun je artikelen die je tijdens Black Friday hebt gekocht, retourneren. Het is echter belangrijk om het retourbeleid van de winkel te controleren, aangezien er soms speciale regels gelden voor artikelen die in de uitverkoop zijn gekocht.

Vraag 4: Is er een risico dat producten uitverkocht raken op Black Friday?

Er is altijd een risico dat de populairste producten snel uitverkocht raken op Black Friday. Daarom is het een goed idee om er vroeg bij te zijn als er iets specifieks is dat je wilt kopen.

Vraag 5: Is het beter om online of in een fysieke winkel te shoppen op Black Friday?

Dat hangt af van jouw voorkeur en wat je zoekt. Online shoppen geeft je de mogelijkheid om te vermijden

Over TeeShoppen.dk

TeeShoppen.dk is jouw betrouwbare bron voor basiskleding van hoge kwaliteit in Denemarken. Wij begrijpen het belang van comfort en stijl in je dagelijkse outfit, en daarom hebben we ons toegewijd aan het aanbieden van de beste producten op de markt.

Kwaliteit en Vertrouwen

We doen nooit concessies aan de kwaliteit van onze producten. Bij TeeShoppen.dk vind je alleen basiskleding die is gemaakt van materialen van topklasse, die ervoor zorgen dat je kleding lang meegaat en zijn comfort en pasvorm behoudt. We streven ernaar jouw vertrouwde bron voor basiskleding te zijn.

101 Dagen Ruilen

We willen dat je volledig tevreden bent met je aankopen bij ons. Daarom bieden we een genereus ruilbeleid op al onze producten. Als je om welke reden dan ook niet tevreden bent met je aankoop, heb je 30 dagen om het te retourneren en een vervanging of je geld terug te krijgen (101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen).

Snelle Levering vanuit Denemarken

We zijn er trots op dat we al onze producten rechtstreeks vanuit ons magazijn in Denemarken versturen. Dit betekent dat je een snelle en betrouwbare levering kunt verwachten, ongeacht waar in het land je je bevindt. We werken samen met toonaangevende logistieke partners zoals DAO, GLS en BRING om ervoor te zorgen dat je pakket veilig en binnen een redelijke tijd bij je aankomt.

Levering binnen 48 Uur

We begrijpen het belang van snel je basiskleding ontvangen, vooral wanneer je je garderobe upgradet tijdens Black Friday. Daarom garanderen we dat je pakket binnen 48 uur na je bestelling wordt geleverd. Zo kun je genieten van je nieuwe ondergoed en basiskleding zonder onnodige wachttijd.

TeeShoppen.dk is toegewijd aan het bieden van de beste shopervaring en de fijnste basiskleding aan onze klanten. We kijken ernaar uit je te helpen het perfecte heren ondergoed te vinden op de voordeligste dag van het jaar - Black Friday.