Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

De Originale Performance Pants - Grøn
De Originale Performance Pants - Grøn
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 14
Product image
Product image
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 10
Product image
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 11
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 12
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 13
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 9
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 15
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 16
UITLOPENDbespaar 62%

Performance Pants

Groen

€ 5,87
Normale prijs: € 20,95
Bespaar 72%

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze groene Performance Pants is een nette broek in Slim Fit, gemaakt van stof met stretch en afgewerkt met rits- en knoopsluiting. Voor mannen die er verzorgd uit willen zien zonder de hele dag in een stijve pantalon te zitten. Klanten geven deze broek 4,8/5, op basis van 3766 beoordelingen.

Je hebt een broek nodig die op kantoor netjes staat en die je daarna gewoon aanhoudt. Deze broek heeft een licht taps toelopende pijp en is gemaakt van stof met stretch, dus je hoeft niet te kiezen tussen een strak silhouet en bewegingsvrijheid.

Groen past goed bij wit, lichtblauw en navy. Draag hem met een wit overhemd en bruine leren schoenen voor een verzorgde look. Mag het informeler, kies dan een grijze sweater.

Ikke voor jou als je veel ruimte rond je dijen en kuiten wilt, want deze pasvorm zit daar dicht op het lichaam.

Machinewas 30 °C
Binnenstebuiten wassen
Niet bleken
Niet in de droger
Plat drogen
Niet chemisch reinigen
  • Polyester: 75%
  • Viscose: 22%
  • Elastaan: 3%
Pasvorm
Klein
Normaal
Groot
MaatLengteBreedte
28/3098.1 cm-
29/3098.3 cm-
30/3098.4 cm-
31/3098.5 cm-
32/3098.7 cm-
33/3098.8 cm-
34/3099 cm-
36/3099.3 cm-
38/3099.6 cm-
28/32103.1 cm-
29/32103.3 cm-
30/32103.4 cm-
31/32103.5 cm-
32/32103.7 cm-
33/32103.8 cm-
34/32104 cm-
36/32104.3 cm-
38/32104.6 cm-
29/34108.3 cm-
30/34108.4 cm-
31/34108.5 cm-
32/34108.7 cm-
33/34108.8 cm-
34/34109 cm-
36/34109.3 cm-
30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen
+700.000 tevreden klanten
Levering binnen 1-3 werkdagen

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Pants - Mørk Rød
De Originale Performance Pants - Mørk Rød - TeeShoppen - Rød 15
UITLOPENDbespaar 62%

Donkerrood

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Callum Jakke - Sort
Foto van Callum Jacket - Zwart
UITLOPENDbespaar 70%

Zwart

€ 32,95€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Foto van Derby Shoes - Blauw
Foto van Derby Shoes - Blauw

Blauw

€ 81,95
De Originale Performance Shorts (herre) - (3 stk.)
Foto van De Originele Performance Shorts (heren) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 40,95

€ 13,65 per stuk

Suit pants loose - Stål Grå
Foto van Suit Pants (Loose) - Staalgrijs

Staalgrijs

€ 54,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkergroen

Donkergroen

€ 108,95
Elastisk Bælte - Sort
Foto van Elastische Riem - Zwart

Zwart

€ 47,95
De Originale Performance Shorts (herre) - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Shorts (heren) - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks)

€ 26,95

€ 13,48 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 62%

Zwart

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 62%

Navy

€ 20,95€ 54,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Navy
Den Originale Performance Blazer - Navy Blazer - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 135,95
Foto van Kostuumtas
€ 4,95
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Zwart
Slips - Sort

Zwart

€ 27,00
De Originale Performance Shorts - Navy
Foto van De Originele Performance Shorts - Navy
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie