Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Blazers voor heren

Blazers voor heren

Startpagina/Blazers voor heren
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Bordeaux
Den Originale Performance Blazer - Bordeaux - TeeShoppen - Rød

Bordeaux

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Lysegrå
Den Originale Performance Blazer - Lysegrå - TeeShoppen - Grå

Lichtgrijs

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Mørkebrun
Den Originale Performance Blazer - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Donkerbruin

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Mørkegrå
Den Originale Performance Blazer - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Blazer - Donkergroen

Donkergroen

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Navy
Den Originale Performance Blazer - Navy Blazer - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Oliven
Den Originale Performance Blazer - Oliven - TeeShoppen - Grøn

Olijf

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Sand
Den Originale Performance Blazer - Crockery - TeeShoppen - Sand/Beige

Sand

€ 134,00
Den Originale Performance Blazer - Sort
Den Originale Performance Blazer - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 135,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Blå
Foto van The Original Performance Suit™️ - Blauw
Bundle
2 stuks

Blauw · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Bordeaux
Foto van Het Originele Performance Suit - Bordeaux
Bundle
2 stuks

Bordeaux · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Lysegrå
Foto van Het Originele Performance Suit - Lichtgrijs
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkebrun
The Original Performance Suit™️ (Dark Brown) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Donkerbruin · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrå - (email)
Foto van De Originale Performance Suit - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 81,95

€ 40,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Bundle
2 stuks

Olijf · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Foto van The Original Performance Suit™️ - Zand
Bundle
2 stuks

Zand · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Blazer voor heren bij teeshoppen biedt een stijlvol uitgangspunt voor elke garderobe. In deze collectie vind je een selectie die modern design combineert met veelzijdigheid, zodat het makkelijk is om de juiste blazer te vinden voor zowel werk, feest als vrije tijd. De focus ligt op comfortabele materialen en bruikbare snitten, waardoor het eenvoudig is om zowel je formele als je casual look te upgraden.

Klanten kunnen blazers verwachten die geschikt zijn voor verschillende gelegenheden, met de mogelijkheid om te profiteren van aantrekkelijke pakketoplossingen en voordelige prijzen. Het assortiment is samengesteld zodat het aansluit bij de behoeften van mannen die op zoek zijn naar een goedwerkende, modieuze garderobekeuze, plus snelle levering en lange retourtermijn. Bekijk de mogelijkheden om persoonlijke en professionele outfits samen te stellen met blazer voor heren van teeshoppen.

Blazer voor heren – stijlvolle en veelzijdige kleding

Elegant design voor zowel alledag als feest

Blazer voor heren combineert modern design met klassieke lijnen, wat een tijdloze uitstraling creëert. Een blazer kan zowel alledaagse outfits als meer formele gelegenheden elegantie toevoegen.

  • Geschikt voor zowel kantoor als sociale gelegenheden
  • Makkelijk te stylen met overhemden, T-shirts of gebreide kleding
  • Mooi snit dat een verfijnde look creëert

Verschillende pasvormen voor optimaal comfort

Herenblazers zijn er in meerdere pasvormen, zodat iedereen een model kan vinden dat past bij persoonlijke voorkeuren en lichaamsvorm. De mogelijkheden variëren van slim fit tot klassiekere, ruimer vallende varianten.

  • Aangepaste snitten voor een modern of traditioneel uiterlijk
  • Bewegingsvrijheid en comfort afgestemd op de eisen van alledag
  • Geschikt om te laagjes te stylen met overhemden en gebreide kleding

Uitgekozen kleuren die bij elke garderobe passen

Een blazer voor heren is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren die zich makkelijk laten integreren in verschillende garderobes. Zo kun je stijlvolle outfits samenstellen, ongeacht het seizoen of je persoonlijke stijl.

  • Klassieke tinten zoals zwart, navy en grijs
  • Varianten in gedurfdere kleuren voor een uniek accent
  • Makkelijk te combineren met overhemden, broeken en accessoires

Belangrijkste voordelen van blazers voor heren

Benadrukt een verfijnde en verzorgde uitstraling

Een blazer voor heren draagt bij aan een strakke en moderne look. Het ondersteunt een representatieve uitstraling die geschikt is voor zowel werk- als sociale contexten.

  • Creëert een elegant silhouet
  • Legt de nadruk op persoonlijke stijl

Makkelijk te combineren met overhemden, broeken en jeans

De blazer is veelzijdig en past bij veel verschillende kledingstukken. Hij is makkelijk te combineren met overhemden en klassieke broeken, of casual te stylen met jeans.

  • Mogelijkheid tot meerdere verschillende combinaties
  • Geschikt voor zowel alledag als speciale gelegenheden

Geschikt voor zowel formele als casual gelegenheden

Een blazer werkt zowel bij zakelijke bijeenkomsten als informele evenementen. Hij maakt het eenvoudig om je aan te passen aan wisselende dresscodes en gelegenheden.

  • Bruikbaar voor kantoor, feesten en vrije tijd
  • Geeft flexibiliteit in de garderobe

Materialen en kwaliteit van de blazer

Duurzame en ademende textielsoorten voor langdurig gebruik

Een herenblazer van teeshoppen wordt vaak gemaakt van materialen die een lange levensduur en hoog comfort garanderen. De focus ligt op textiel dat zowel slijtvast als ademend is, waardoor de blazer geschikt is voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.

  • Stoffen ontworpen om pasvorm en uiterlijk in de tijd te behouden
  • Ademende materialen zorgen voor optimaal comfort, zelfs bij langdurig gebruik
  • Textiel dat het risico op slijtage en krimp minimaliseert

Kwaliteitsverwerking met oog voor detail

De blazers worden met grote precisie en aandacht voor detail vervaardigd. Dat zorgt voor een mooie afwerking en duurzaamheid in alle naden en aanpassingen, wat essentieel is voor een strakke uitstraling.

  • Nauwkeurige naden en zorgvuldige stiksels voor optimale pasvorm
  • Functionele details zoals knopen en voering met stevige bevestiging
  • Design dat moderne stijl combineert met klassieke elegantie

Varianten in wol, katoen en mengstoffen

Blazers voor heren zijn er in meerdere materiaalcategorieën, zodat je kunt kiezen op basis van zowel comfort als stijl. Klassieke en moderne stofmengsels maken het mogelijk om de juiste blazer voor elke gelegenheid te vinden.

  • Wol: Geeft warmte en een exclusieve uitstraling
  • Katoen: Licht en comfortabel, ideaal voor warmere maanden
  • Mengstoffen: Combineert de voordelen van meerdere materialen voor veelzijdigheid en pasvorm

Toepassingsmogelijkheden voor herenblazers

Perfect voor kantoor en zakelijke bijeenkomsten

Een herenblazer is een strakke keuze voor kantoor, waar professionaliteit en comfort hoog gewaardeerd worden. De blazer is makkelijk te combineren met klassieke overhemden en nette broeken, wat een doorwrochte en samenhangende uitstraling geeft.

  • Creëert een professionele look voor de werkdag
  • Makkelijk aan te passen met verschillende overhemden en stropdassen
  • Geschikt voor zowel dagelijkse routines als belangrijke bijeenkomsten

Geschikt voor sociale gelegenheden en feesten

Herenblazers zijn een betrouwbare keuze bij sociale bijeenkomsten, waar stijl en veelzijdigheid belangrijk zijn. Dankzij het elegante silhouet kan de blazer worden gebruikt voor alles van feestelijke gelegenheden tot diners en recepties.

  • Voegt elegantie toe aan formele gelegenheden
  • Combineert zowel met overhemden als stijlvolle accessoires
  • Kan het hele jaar door worden gedragen bij verschillende gelegenheden

Casual styling met t-shirt en sneakers

Een blazer voor heren kan ook worden gebruikt in een meer casual outfit, waarbij t-shirt en sneakers een moderne en urbane uitstraling creëren. Dit type styling maakt de blazer relevant in het dagelijks leven zonder in te leveren op stijl.

  • Een voor de hand liggende keuze voor een casual look met een persoonlijke twist
  • Eenvoudig te combineren met jeans of chino's
  • Geschikt voor zowel café-bezoekjes als informele bijeenkomsten

Waarom kiezen voor onze blazer-collectie voor heren

Groot assortiment aan moderne en klassieke modellen

Teeshoppen presenteert een breed assortiment blazers voor heren, variërend van tijdloze klassieke designs tot nieuwere, moderne modellen. De collectie biedt de mogelijkheid om elke persoonlijke stijl en elke behoefte te matchen, waarbij formele en casual looks kunnen worden gecombineerd.

  • Kies tussen verschillende snitten en kleuren
  • Vind zowel traditionele als trendy blazers
  • Mogelijkheid om te stylen voor zowel alledag als feest

Eenvoudig online winkelen met snelle levering

Teeshoppen maakt het eenvoudig om online te winkelen met een gebruiksvriendelijk platform en veilige betaalmogelijkheden. Met snelle levering kunnen klanten hun nieuwe blazer snel ontvangen en in alle rust thuis passen.

  • Gebruiksvriendelijke webshop met overzichtelijke navigatie
  • Snelle verzending direct naar de deur
  • 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen zorgt voor veilig winkelen

Beschikbare maten en pasvormen voor elke man

In de blazer-collectie bij teeshoppen vind je maten en pasvormen die bij elke man passen. Duidelijke maattabellen helpen bij het kiezen van het juiste model, zodat comfort en stijl hand in hand gaan.

  • Breed assortiment aan maten
  • Mogelijkheid voor zowel slim fit als regular fit
  • Makkelijkere keuze met visuele maatoverzichten

Koop vandaag jouw blazer voor heren

Vind je perfecte blazer in onze webshop

Bij teeshoppen vind je een breed assortiment blazers voor heren die passen bij elke stijl en gelegenheid. Of je nu op zoek bent naar een klassieke look voor kantoor of een meer casual uitstraling voor alledag, ons assortiment geeft je de mogelijkheid om de juiste blazer te kiezen.

  • Stijlvolle designs en moderne snitten
  • Geschikt voor zowel werk als feestelijke gelegenheden
  • Makkelijk te combineren met andere producten uit onze collectie

Maak gebruik van onze maattabel voor de juiste pasvorm

Het is belangrijk om de juiste maat te kiezen voor optimaal comfort. Teeshoppen biedt een gedetailleerde maattabel, zodat je eenvoudig de blazer kunt vinden die perfect past.

  • Overzichtelijke maten en instructies
  • Eenvoudige vergelijking met je eigen maten
  • Vermindert de behoefte aan omruilen

Profiteer van eenvoudig retourneren en tevredenheidsgarantie

Bij teeshoppen staat jouw tevredenheid hoog in het vaandel. Je krijgt 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen, wat het makkelijk en veilig maakt om online blazer voor heren te kopen.

  • Lange retourperiode van 30 dagen (101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen)
  • Geen risico bij online aankopen
  • Sterke klanttevredenheid gedocumenteerd op Trustpilot

Ontdek de vele voordelen van winkelen bij teeshoppen

Hoewel er op dit moment geen blazer voor heren beschikbaar is in deze collectie, biedt teeshoppen een breed assortiment kwaliteitsbewuste en betaalbare herenkleding. Je kunt rekenen op snelle levering, aantrekkelijke bundelaanbiedingen en 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen, wat online winkelen veilig maakt. Houd deze pagina in de gaten voor toekomstige updates, zodat je eenvoudig je volgende blazer voor heren kunt vinden en een goede aankoop kunt doen zodra ze weer op voorraad zijn.