Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.)
Product image
Product image
Product image
Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs
Heavy Boxfit Tee - Navy

Heavy Boxfit Tee

Pakketdeal (2 stuks) - Donkergrijs & Navy

€ 52,99
€ 26,50 per stuk

1. Heavy Boxfit T-shirt

Kleur: Donkergrijs

Maat

2. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Navy

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Twee Heavy Boxfit Tees voor mannen in één Pakketdeal (2 stuks): één in donkergrijs en één in navy. Het is een katoenen T-shirt met een ruime, afslappen boxfit, in twee rustige kleuren die goed bij elkaar passen. Met één bestelling heb je twee basics die op elkaar aansluiten.

Heb je 's ochtends geen zin om lang te kiezen? Dan pak je gewoon een van de twee. Donkergrijs en navy zijn donkere, neutrale tinten, dus je hoeft niet na te denken over wat erbij past.

Zo draag je hem

  • Draag hem los over een wijde broek, zodat de boxy vorm goed uitkomt.
  • Draag hem onder een open overhemd of overshirt.
  • Combineer de donkergrijze met een zwarte broek en de navy met lichte denim.

Niet voor jou als je een shirt zoekt dat strak om je lichaam sluit. Deze tee valt bewust ruim.

  • Biologisch katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 79,99

€ 13,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - (3 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Sort
Foto van Heavy Boxfit Tee - Zwart

Zwart

€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Olive
Foto van Heavy Boxfit Tee - Olijf

Olijf

€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Mørkegrå
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 40,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie