Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Lysegrå
Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Lysegrå
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
The Original Performance Blazer - Lichtgrijs
De Originele Performance Pants (Regular) - Grijs

Het Originele Performance Suit

Lichtgrijs

€ 108,95
€ 54,48 per stuk

1. The Original Performance Blazer

Kleur: Lichtgrijs

Maat

2. De Originele Performance Pants (Regular)

Kleur: Grijs

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Dit pak voor mannen bestaat uit twee delen in Regular fit: The Original Performance Blazer in lichtgrijs en The Original Performance Pants (Regular) in grijs. Je bestelt blazer en broek samen als Pakketdeal (2 stuks), gemaakt van stof met stretch.

Staat er een kerstborrel, bruiloft of sollicitatiegesprek op de agenda en hangt er geen pak in je kast? Met deze set heb je in één bestelling een blazer en een broek die bij elkaar horen. Je hoeft dus niet zelf een passende broek te zoeken.

Waarom deze set

Je krijgt twee losse stukken die je ook apart draagt. Zo gebruik je het pak niet alleen op die ene avond, maar het hele jaar.

Zo draag je het

  • Als pak met een wit overhemd en donkere leren schoenen voor een formele gelegenheid.
  • De blazer los over een fijngebreide trui of een effen T-shirt.
  • De broek los met een overhemd op kantoor.
  • Polyester: 75%
  • Viscose: 22%
  • Elastaan: 3%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Sort
Foto van Performance Suit (Regular) - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Mørkegrå
Foto van Het Originele Performance Suit (Regular) - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit (Regular) - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular Fit - Mørkegrøn
Foto van De Originele Performance Kostuum (Regular Fit) - Donkergroen
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Blå
Foto van The Original Performance Suit (Regular) - Blauw
Bundle
2 stuks

Blauw · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Mørkebrun
Foto van The Original Performance Suit™️ (Regular) - Donkerbruin
Bundle
2 stuks

Donkerbruin · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Oliven
Bundle
2 stuks

Olijf · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Burgundy
Foto van The Original Performance Suit (Regular) - Burgundy
Bundle
2 stuks

Burgundy · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt Regular fit - Sand
Foto van Het Originele Performance Pak (Regular) - Sand
Bundle
2 stuks

Sand · (2 stuks)

€ 108,95

€ 54,48 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie