Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Relaxed Shirt (2 stk.)
Product image
Product image
Product image
Relaxed Shirt - Beige
Relaxed Shirt - Lichtblauw

Relaxed Shirt Pakketdeal

Beige & Lichtblauw

€ 73,99
€ 36,99 per stuk

De maat valt normaal uit. Veel klanten raden aan om je gebruikelijke maat te kopen.

Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Beige

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Lichtblauw

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Pakketdeal (2 stuks) met twee katoenen Relaxed Shirts voor dames. Je kiest per shirt zelf de kleur en de maat: beige naast lichtblauw, of twee keer dezelfde tint. Handig als je één shirt vaak draagt en graag een tweede klaar hebt liggen.

Waarom deze

Het Relaxed Shirt draag je net zo makkelijk op een gewone werkdag als bij een feestje. Met twee in één pakket heb je een extra shirt voor de dagen dat het eerste in de was zit.

Styling

Stop het shirt losjes in een nette pantalon voor kantoor. Voor een avond uit draag je het open over een simpele top, met de mouwen een paar slagen opgerold. Het beige shirt past bij zwart en donkerblauw. Het lichtblauwe shirt combineer je met wit of denim.

Machinewas 30 °C
Wassen met gelijke kleuren
Niet in de droger
Op lage temperatuur strijken
  • Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen
+700.000 tevreden klanten
Levering binnen 1-3 werkdagen

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Oversized Shirt (2 stk.)
Foto van Oversized Shirt (2 stuks) - Wit & Zwart
Bundle
2 stuks

Wit & Zwart · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Foto van Basic T-shirt - Women - Pakketdeal (3 stuks) - Navy, Oxford Grijs & Wit
Bundle
3 stuks

Women - Pakketdeal (3 stuks) - Navy, Oxford Grijs & Wit · (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Relaxed Shirt - Sort
Foto van Relaxed Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Relaxed Shirt - Hvid
Foto van Relaxed Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Boom Highneck Piping Pullover - Light Grey Melange
Nieuw

Licht Grijs Gemêleerd

€ 49,00
Foto van Cleosofia Korte Gilet - Havermout
Nieuw

Havermout

€ 49,00
Gina Bælte Skjorte - Provence Striber: Navy Peony/Snow White
Foto van Gina Riem Blouse - Provence Strepen: Navy Peony/Snow White
Nieuw

Provence Strepen: Navy Peony/Snow White

€ 40,95
Amara Lace Maxi Skirt - Sort
Foto van Amara Lace Maxi Skirt - Zwart

Zwart

€ 40,95
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie