Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (2 stk)
Product image
Product image
Product image
The Original Performance Oxford Shirt - Wit
The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

The Original Performance Oxford Shirt

Wit & Lichtblauw (Pakketdeal 2 stuks)

€ 67,95
€ 33,98 per stuk

De maat valt normaal uit. Veel klanten raden aan om je gebruikelijke maat te kopen.

Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Wit

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Lichtblauw

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Twee katoenen Performance Oxford Shirts in één Pakketdeal (2 stuks), waarbij je per overhemd zelf kleur en maat kiest. Je kiest uit wit en lichtblauw, dus je hoeft niet twee identieke overhemden te nemen.

Eén net overhemd ligt net in de was als je het nodig hebt. Met twee heb je een extra klaar voor een werkdag, een verjaardag of de kerstborrel.

Waarom deze pakketdeal

Je krijgt twee overhemden die samen twee verschillende looks geven. Wit is de formele keuze, lichtblauw de rustigere voor elke dag.

Zo draag je ze

  • Het witte overhemd dichtgeknoopt onder een colbert als het formeel moet.
  • Het lichtblauwe open over een T-shirt op een gewone werkdag.
  • Wissel ze af door de week, zodat je minder vaak hoeft te wassen.
Wassen op maximaal 40 °C
Niet bleken
Op middelhoge temperatuur strijken
  • Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - (3 stuks)
Bundle
3 stuks

(3 stuks) · (3 stuks)

€ 80,00

€ 26,67 per stuk

Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Shirt - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Den Originale Performance Skjorte - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Shirt - Pakketdeal (2 stuks) - Wit & Navy
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Wit & Navy · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Det Originale Performance Jakkesæt + Performance Skjorte
The Original Performance Suit™️ (Black) + The Original Performance Shirt - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 122,95

€ 40,98 per stuk

Den Originale Performance Oxford Skjorte - Grå Melange
Foto van De Originale Performance Oxford Shirt - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie